Skip to main content

W Pierwszej Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy nasza pierwsza drużyna C1 wybrała się do Nowego Sącza na mecz z sąsiadem w tabeli – Dunajcem. Tarnowianie chcieli odgryźć się za mecz z pierwszej serii spotkań, gdzie wypuścili zwycięstwo z rąk w ostatniej akcji spotkania.


Mecz stał na niezłym poziomie, toczył się głównie w środku pola. Sytuacji bramkowych było jednak mniej niż w ostatnich grach młodych Jaskółek. Pierwsza połowa to delikatna przewaga zespołu gospodarzy. Dobrze w bramce Unii spisywał się Szymon Gajczewski. W drugiej połowie Unia przejęła inicjatywę, co wykreowało kilka okazji do zdobycia bramki. Wynik ustalił się dopiero w ostatniej akcji spotkania, gdy po podaniu Filipa Padło, Łukasz Witek strzelił bramkę na wagę zwycięstwa.

Wypowiedz Trenera – Paweł Węgrzyn: Może to nie był nasz najlepszy mecz pod względem czysto piłkarskim, ale bardzo cieszymy ze zwycięstwa. W ostatnich meczach widoczne było duże zaangażowanie drużyny, czego odzwierciedleniem była niezła gra naszych piłkarzy. Jednak pomimo sprzyjających sytuacji nie potrafiliśmy punktować za „trzy”.  Wyniki wymykały się nam właśnie w ostatnich minutach. Dziś przewrotnie odbieramy to co gospodarze zabrali nam w Tarnowie – gratulacje dla drużyny.

Dunajec Nowy Sącz – ZKS Unia Tarnów 0 – 1 ( 0 – 0 )

Bramka dla ZKS Unia Tarnów: Łukasz Witek ( asysta Filip Padło )

Skład ZKS Unia Tarnów: Sz. Gajczewski – B. Bieś , J. Popiela, F. Markowicz – J. Zagórski , M. Rachfał , F. Padło , K. Rzeszut , M. Stelmach – W. Dębowski , M. Zbylut oraz Ł. Witek , F. Gala , T, Borzęcki, F. Jaworski , M. Dulian.