Skip to main content

Liderująca Unia Tarnów remisuje w pojedynku z piłkarzami Westovii Tarnów w zaległym spotkaniu.


W minioną środę zawodnicy Unii Tarnów rozegrali rewanż z zawodnikami Westovii Tarnów. Pierwsze akcje pokazały że jaskółki chcą szybko rozstrzygnąć mecz i zwiększyć przewagę w tabeli nad rywalami. Zgodnie z planem Unia objęła prowadzenie i mocno atakowała. W 10 minucie nie wykorzystała rzutu karnego. Westovia się przebudziła i po pierwszej połowie było 1:1. W drugiej połowie gospodarze prowadzili już 4:2 i wydawało się że nic w tym meczu już się nie zmieni.  Jednak w końcówce meczu goście strzelili bramkę kontaktową a w doliczonym czasie gry z rzutu rożnego zremisowali mecz.

Okiem trenera – Pawel Lubera: ,,Chcieliśmy kontynuować passę kolejnych zwycięstw, ale zabrakło szczęścia i determinacji w końcówce spotkania. Dalej jesteśmy liderem i mocno będziemy walczyć o wygranie ligi”.

Westovia Tarnów-Unia Tarnów 4:4(1:1)

Bramki: A. Kaim, O. Trancyngier, M. Zbylutx2

Skład ZKS Unia Tarnów: Sz. Gajczewski-M.Adamski, T. Borzęcki, W. Danek, -W.Kotapka,, A. Kaim, N. Starzyk,Sz.Bryl- W. Dębowski, F. Wojciechowski, O. Trancyngier oraz J. Owsianko, M. Klaus, J. Bartyzel, W. Jankowski, M. Zbylut, P. Rachwał,P. Latuszek, E. Biesiada