Skip to main content

Zawodnicy Unii Tarnów z kategorii młodzika udali się na 3-dniowe zgrupowanie do Zakopanego.


W czwartkowe popołudnie Jaskółki z kategorii młodzika razem z trenerem Sebastianem Greniem udali się na 3 dni do Zakopanego, gdzie rozegrali w piątek i sobotę łącznie 3 mecze kontrolne – dwa z KS Zakopane oraz jeden z AP Wisła Czarny Dunajec. Wyjazd ten poza aspektem sportowym miał również charakter integracyjny. W zgrupowaniu wzięło udział łącznie 25 zawodników z klasy 5 i 6 Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów.

Okiem trenera – Sebastian Greń: Zgrupowanie oceniam jako bardzo udane, zarówno pod kątem szkoleniowym jak i wychowawczym. Zajęcia edukacyjne w szkole w tygodniu były tak zorganizowane, aby obie klasy mogły już w czwartkowy wieczór zameldować się w Zakopanem, aby efektywnie wykorzystać cały piątek i sobotę. Zawodnicy na boisku spędzili ponad 4 godziny, więc to na pewno korzystnie wpłynie na funkcjonowanie naszych drużyn w rozgrywkach ligowych. Wymagający przeciwnicy z którymi rozegraliśmy mecze kontrolne to duża wartość tego wyjazdu. Dobra i skuteczna gra z silną ekipą Zakopanego pozwoli podejść do kolejnych przeciwników z dużą pewnością siebie. Dziękujemy serdecznie trenerowi Adamowi Gubale za zaproszenie naszej drużyny i możliwość gry w bardzo dobrych warunkach i wyjątkowej scenerii.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem