Skip to main content

Na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Lisiej Górze w dniu 3 grudnia odbyły się tarnowskie kwalifikacje do rozgrywek Małopolska Zima, których finały odbędą się pod koniec grudnia w Krakowie.


Jaskółki pewnie zwyciężyły we wszystkich rozegranych meczach, strzelając łącznie 16 bramek, a tracąc zaledwie 3. W turnieju wystąpiło 8 drużyn, a tarnowska Unia rozegrała swoje mecze przeciwko: LUKS Skrzyszów, Dunajec Zakliczyn, Błękitni Tarnów, Metal Tarnów.

Okiem trenera – Sebastian Greń: ,,Chłopcy we wszystkich spotkaniach w pełni kontrolowali grę i tworzyli sporo okazji do zdobycia bramki, co przełożyło się na ich ilość. Cieszy współpraca między zawodnikami, która była widoczna przy budowaniu akcji, a ta przełożyła się na efektywne wykorzystanie tworzonych przez kolegów przestrzeni na boisku. Przed nami jeszcze kilka gier, w których zmierzymy się z Okocimskim Brzesko czy Dunajcem Nowy Sącz.”

Wyniki:

Unia Tarnów – LUKS Skrzyszów 3:0

Unia Tarnów – Metal Tarnów 4:1

Unia Tarnów – Dunajec Zakliczyn 4:0

Unia Tarnów – Błękitni Tarnów 5:2 (mecz finałowy)

Skład Unia Tarnów: Jakub Łabno, Jonasz Miśkowicz, Aleksander Krużel, Karol Rybski, Adrian Klimek, Jan Tylko, Filip Grzenia, Tymon Piwowarczyk.