Skip to main content

Kolejnym zwycięstwem Jaskółek zakończyło się spotkanie w II małopolskiej lidze młodzików.


Tym razem młodzi zawodnicy udali się na Podhale, by zmierzyć się z miejscową Wisłą. Spotkanie stało na dobrym poziomie i zakończyło się wygraną 5:1 drużyny z Tarnowa.

Okiem trenera – Sebastian Greń: ,,Mecz z Wisłą miał inny przebieg niż to spotkanie w Tarnowie. Nasi rywale zagrali zdecydowanie bardziej otwartą piłkę, co przyczyniło się do dobrego widowiska. Zarówno my jak i gospodarze oddali sporo strzałów na bramkę, jednak znacznie częściej drogę do bramki znajdowali moi zawodnicy. Przed meczem ligowym zagraliśmy jeszcze 20 minut gry kontrolnej, by wycisnąć z tak dalekiego wyjazdu jak najwięcej pod względem szkoleniowym, a dzięki temu każdy z chłopców mógł spędzić na boisku znacznie więcej minut. Na pewno cieszy kolejny mecz z dużą ilością zdobytych bramek, jednak przed nami kolejne wyzwania, a najbliższe już w niedzielę, gdy do Tarnowa przyjedzie KS Zakopane.”

Wisła Czarny Dunajec – Unia Tarnów 1:5 (1:2)

Bramki: Filip Rzepka (as. Jonasz Miśkowicz), Łabno Jakub (as. Filip Rzepka), Filip Grzenia (as. Aleksander Krużel), Karol Rybski (as. Jonasz Miśkowicz), Emanuel Grzywiński (as. Filip Rzepka)

Skład Unia Tarnów: Miłosz Michałek, Seweryn Jankowski, Jakub Kolak, Jonasz Miśkowicz, Aleksander Krużel, Filip Rzepka, Jakub Łabno, Ksawery Trancygier, Karol Rybski, Filip Grzenia, Jan Tylko, Adrian Klimek, Emanuel Grzywiński.