Skip to main content

W ubiegły czwartek, w kompleksie boisk Unii Tarnów młodziki rywalizowały w lidze małopolskiej z drużyną AP Goal Nawojowa. Zawodnicy Jaskółek starali się narzucić swój styl gry od pierwszych minut i całe spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonym kibicom.


Mecz miał dwie różne odsłony. W pierwszej połowie to Jaskółki prowadziły grę i stworzyły kilka dobrych sytuacji, lecz to goście wyszli na prowadzenie. Druga połowa, to lepsza gra przyjezdnych, którzy po bardzo ładnych akcjach Unistów stracili dwa gole. Ostatecznie po bardzo ciekawym meczu, nasi chłopcy zwyciężają z AP Goal Nawojowa 2:1.

Okiem trenera – Łukasz Tarkowski: Chłopcy zostawili dużo zdrowia na boisku. Mieliśmy kilka dobrych momentów, choć sami wymagamy od siebie więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o posiadanie piłki. Cieszę się z odważnej gry i wielu pojedynków 1×1 na tle dobrze zorganizowanego rywala. Radość po bramkach pokazuje, że chłopcom bardzo zależało na dobrym występie. Dziękuję trenerom młodszych kategorii, którzy na to spotkanie przyprowadzili swoich małych podopiecznych i dopingowali nasz zespół. Mam nadzieję, że i oni gdy trochę podrosną będą reprezentować nasz klub i szkołę w rozgrywkach ligowych.

ZKS Unia Tarnów – AP Goal Nawojowa 2:1 (0:1)

Skład: Mucek Kacper, Matyjewicz Igor, Budzik Hubert, Łabno Jakub, Hebda Igor, Krużel Aleksander, Fasula Patryk, Baca Samuel, Rzepka Maksymilian, Warzecha Alan, Kudroń Kamil.