Skip to main content

W sobotnie przedpołudnie w Nawojowej sezon rozpoczęła pierwsza grupa młodzików. Po dobrym spotkaniu Unia Tarnów zwyciężyła 6:1 z AP Goal Nawojowa.


Bramka stracona już w pierwszej minucie meczu, podziałała mobilizująco i kilka chwil później to zawodnicy z Tarnowa prowadzili już 2:1, by w kolejnych minutach, po pięknych uderzeniach z dystansu, podwyższyć prowadzenie. W drugiej połowie po zespołowych akcjach, padły jeszcze dwie bramki. W przebiegu całego spotkania tarnowska Unia zdecydowanie dłużej kontrolowała piłkę, a to przełożyło się na sporą ilość sytuacji strzeleckich w tym spotkaniu.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Mecz, w którym przez zdecydowaną większość czasu byliśmy w posiadaniu piłki. Przełożyło się to na dużą liczbę strzałów na bramkę rywali, z których kilka znalazło drogę do bramki. Ważne, że chłopaki natychmiastowo zareagowali na straconą w 1 minucie bramkę i odpowiedzieli dwoma efektownymi golami w ciągu dwóch kolejnych minut. Jesteśmy w bardzo intensywnym okresie, w którym w ciągu 3 tygodni rozegraliśmy 7 meczów, a w kolejnym mikrocyklu czekają nas jeszcze dwa kolejne spotkania – z Wisłą Czarny Dunajec i KS Zakopane.”

AP Goal Nawojowa – Unia Tarnów 1:6 (1:4)

Bramki: Filip Grzenia (as. Jakub Łabno ), Emanuel Grzywiński (as. Filip Rzepka), Emanuel Grzywiński (as. Jakub Łabno), Jakub Łabno (as. Aleksander Krużel),  Karol Rybski (as. Ksawery Trancygier), Filip Rzepka (as. Karol Rybski)

Skład ZKS Unia Tarnów: Jakub Łabno, Seweryn Jankowski, Emanuel Grzywiński, Jakub Kolak, Ksawery Trancygier, Filip Rzepka, Karol Rybski, Adrian Ostręga, Aleksander Krużel, Michał Imioło, Filip Grzenia, Jan Tylko.