Skip to main content

Zawodnicy Unii Tarnów rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem udali się do Woli Chorzelowskiej k. Mielca, gdzie na obozie przebywa zespół MKS Polonia Warszawa.


Był to bardzo wartościowy sprawdzian, w którym na tle zespołu z rocznika 2010 dobrze zaprezentowała się drużyna Jaskółek, w zdecydowanej większości złożona z zawodników o rok młodszych.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Jestem zadowolony z gry zespołu oraz zaangażowania włożonego w mecz. Nie mieliśmy do dyspozycji większości chłopców z rocznika 2010, stąd też bardzo widoczna była przewaga Polonii pod kątem warunków fizycznych. Początek meczu przyniósł niestety kilka fauli, a w konsekwencji kontuzji ważnych zawodników, bez których zespół musiał radzić sobie przez większość spotkania. Straciliśmy kilka bramek, jednak w większości padały one po dośrodkowaniach z rzutów rożnych na wbiegających, znacznie wyższych zawodników z Warszawy. Gra z takimi zespołami w dłuższej perspektywie czasu na pewno korzystnie wpłynie na rozwój zawodników”.

Skład ZKS Unia Tarnów: Seweryn Jankowski, Jonasz Miśkowicz, Emanuel Grzywiński, Jakub Kolak, Ksawery Trancygier, Filip Rzepka, Filip Grzenia, Hubert Król, Karol Rybski, Miłosz Michałek, Adrian Ostręga, Filip Jaje, Jakub Robak, Aleksander Krużel.