Skip to main content

Drużyna Jaskółek rozegrała mecze sparingowe z drużynami AZS UJ Kraków oraz KS Koszyce Wielkie.


Kolejna grupa młodzików rozegrała sparingi w Mościcach w których zmierzyła się z zespołem z Koszyc Wielkich oraz z dziewczynkami reprezentującymi AZS UJ Kraków. Oba mecze odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze i przyniosły wiele emocji oraz pięknych trafień.

Okiem trenera – Sebastian Greń: Rozegrane mecze były kolejnym cennym doświadczeniem dla chłopców z grupy młodzika. Gra bez presji na wynik umożliwia dzieciom podejmowanie ryzyka i weryfikowanie swoich umiejętności w warunkach meczowych. Mimo bardzo zaciętej gry, w ciągu całego meczu praktycznie nie odnotowaliśmy żadnego faulu, co też wpływa na kształtowanie u dzieci postawy fair-play i wzajemnego szacunku. Oba mecze były na dobrym poziomie. Chłopcom szczególnie podobała się gra z dziewczynkami, którą powtórzymy już w tym tygodniu, ale zmierzymy się również z zespołem Westovii Tarnów. W obu meczach wystąpili chłopcy trenujący na co dzień w grupie popołudniowej oraz kilku z grupy szkolnej.

Skład: Karol Rybski, Filip Grzenia, Piotr Ciochoń, Hubert Król, Tymon Piwowarczyk, Mateusz Wzorek, Wiktor Kulesa, Kacper Biliński, Franciszek Pokrywka, Dorian Brzyski, Adrian Ostręga, Jan Tylko, Andryei Prochymczuk, Kamil Bień, Ignacy Wasa, Nikodem Morawiec, Nataniel Fasula, Miłosz Michałek.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem