Skip to main content

Jaskółki rozegrały sparing z zespołem Metal/Błękitni Tarnów.


W miniony weekend zawodnicy z kategorii młodzik zmierzyli się w meczu kontrolnym z rówieśnikami Metalu/Błękitnych. Wzięli w nim udział zawodnicy trenujący na co dzień w grupie popołudniowej oraz mający przerwę w rozgrywkach ligowych. Mecz odbył się w przyjaznej atmosferze i był okazją do rywalizacji dla zawodników w pełnym wymiarze czasu.

Okiem trenera – Sebastian Greń: Okazję do gry w tym spotkaniu mieli chłopcy, którzy nie wystąpili w meczu ligi małopolskiej. W rozgrywkach 1 ligi tarnowskiej mieliśmy przerwę, więc była to okazja do rywalizacji w większym wymiarze czasu. Dla mnie to możliwość obserwacji w warunkach meczowych zawodników aspirujących do gry w meczach ligowych. Cieszy fakt, że wszyscy gracze prezentują się coraz lepiej pod względem indywidualnym. Warto pochwalić naszego bramkarza – Kamila Bienia, który ciężko pracuje na treningach, a efekty tego mogłem zobaczyć podczas meczu.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem