Skip to main content

Młodziki gościły na stadionie przy ul. Wojska Polskiego 14 rówieśników ze Staniątek. Dwugodzinne spotkanie zostało rozegrane w systemie 9×9 oraz 11×11. Zagrało szesnastu dosępnych zawodników z roczników 2011 i 2012, a pozostali udali się na turniej rocznika 2012 na Słowację. W samym meczu tarnowska Unia zwyciężyła 6 do 4.


Okiem trenerów – Sebastian Greń: ,,To następny mecz, w którym nasi zawodnicy mogli sprawdzić się w dłuższym wymiarze czasu, a szansę gry otrzymali wszyscy, którzy trenowali w tym tygodniu. Przeprowadziliśmy wiele zespołowych akcji, których część zamieniliśmy na bramki. Część zawodników udała się na wartościowy turniej na Słowację, więc okazję mogli otrzymać kolejni chłopcy. Sam mecz, to nasza duża przewaga, choć goście walczyli dzielnie do końca spotkania i przyniosło to efekt w postaci 3 straconych bramek. To pokazuje naszym zawodnikom, że trzeba zawsze grać do końca, by nie zaprzepaścić wysiłku wkładanego przez całe spotkanie. W przyszły weekend do Tarnowa przyjedzie Akademia Mistrzów Cracovia, więc czeka nas na pewno dobre widowisko.”

Unia Tarnów – Szkoła Futbolu Staniątki 6:4

bramki: Karol Rybski x2, Filip Grzenia x2, Filip Rzepka, Adrian Ostręga.

zagrali: Miłosz Michałek, Jakub Kolak, Jan Tylko, Adrian Ostręga, Filip Rzepka, Adrian Klimek, Filip Grzenia, Karol Rybski, Maksymilian Miłkowski, Nataniel Fasula, Mateusz Pancerz, Oskar Sak, Antoni Padło, Maksymilian Siemaszko, Filip Sterna.