Skip to main content

Zawodnicy ZSMS Unii Tarnów, podopieczni programu Grupa Azoty Pro Junior System, pokazali się z bardzo dobrej strony w mocno obsadzonym turnieju w Dąbrowie Tarnowskiej, w którym wzięły jeszcze udział zespoły: Tarnovia Tarnów, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Westovia Tarnów, FA Dąbrowa Tarnowska, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska. Uczniowie z klas 5-6 zwyciężyli 4 z 5 meczów, co okazało się ostatecznie najlepszym rezultatem w całym turnieju.


Okiem trenera – Sebastian Greń: ,,Dobrze zorganizowany turniej, w którym mogliśmy rozegrać 5 spotkań z dobrymi zespołami. Duża ilość bramek to efekt dużych bramek, więc każdy strzał  był ogromnym zagrożeniem. Zawodnicy musieli z tego powodu szybciej reagować po stracie i jak najszybciej wywierać presję na zawodniku z piłką. Cieszy postawa moich zawodników, którzy w przebiegu całego turnieju okazali się najlepszą drużyną. Przytrafiło nam się potknięcie, gdzie mimo bardzo dobrej gry, straciliśmy dużą ilość bramek w jednym spotkaniu, jednak zareagowaliśmy najlepiej jak było to możliwe, a po tym poznaje się zespół. Gratuluję chłopcom, ponieważ to kolejny turniej, w którym świetnie poradzili sobie z presją, gdy w ostatnim meczu pokonali zespół Tarnovii, z którym walczyliśmy o wygraną, a to zaprocentuje w przyszłości. Przed nami kolejne turnieje, a najbliższy to turniej 2-dniowy Rado Cup w Woli Chorzelowskiej, w którym zmierzymy się z ekipami z całej Polski.”

bramki:

Grzenia Filip x6

Rybski Karol x3

Rzepka Filip x3

Padło Antoni x2

Kantor Sebastian x2

Włodarczyk Hubert x2

Kolak Jakub x1

Skład ZSMS Unia Tarnów: Filip Rzepka, Jakub Kolak, Jan Tylko, Filip Grzenia, Adrian Ostręga, Hubert Włodarczyk, Karol Rybski, Sebastian Kantor, Oskar Sak, Antoni Padło.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem