Skip to main content

W ubiegły weekend obie drużyny młodzików rozegrały swoje mecze kontrolne na obiektach treningowych ZKS Unia Tarnów, a przeciwnikiem była drużyna APN Sportowiec Modlniczka.


Mecze rozegrane były w systemie 8+1, a każdy z nich trwał po 70 minut. Jaskółki w obu meczach zdobyły 9 bramek, tracąc tylko 2, prezentując wiele zespołowych, jak i indywidualnych akcji.

Okiem Trenerów – Sebastian Greń i Krzysztof Niedbała: ,,Nasi zawodnicy w kolejnym meczu kontrolnym zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Poza wysoką intensywnością gry, widoczne było też duże zaangażowanie i koncentracja chłopaków na swoich zadaniach. W obu meczach zarówno nasi zawodnicy jak i przyjezdni, próbowali grać odważnie, otwierając grę od swojej bramki pod presją rywali, co spowodowało, że było to dobre widowisko dla kibiców. Jesteśmy zadowoleni z realizacji elementów nad którymi pracowaliśmy w poprzednim mikrocyklu i które przedstawimy chłopakom w formie fragmentów wideo, by lepiej mogli utrwalić sobie pożądane działania w fazie atakowania. Padło sporo ładnych bramek, w zdecydowanej większości po akcjach zespołowych. Przed nami kolejne mecze kontrolne, a zmierzymy się w nich z: Polonią Warszawa, Nadziejami Mielec, TS Wisłą Kraków, Okocimskim Brzesko, Champions Brzesko i Elitą Brzesko. Poza trzema treningami w tygodniu oraz meczem kontrolnym, chłopaki mają zorganizowane zajęcia rekreacyjne na pływalni, co poprawia integrację grupy i pozwala aktywnie spędzić ten wakacyjny czas”.

ZKS Unia Tarnów U-13 – APN Sportowiec Modlniczka 7:0

ZKS Unia Tarnów U-12 – APN Sportowiec Modlniczka 2:2

Unia Tarnów U-13: Jakub Łabno, Seweryn Jankowski, Jonasz Miśkowicz, Emanuel Grzywiński, Jakub Kolak, Ksawery Trancygier, Filip Rzepka, Markus Zalewski-Partyka, Filip Grzenia, Aleksander Krużel, Adrian Klimek, Adrian Ostręga.

Unia Tarnów U-12: Yaraslau Bushkou, Filip Kocik, Nikodem Morawiec, Adrian Ostręga, Kacper Biliński, Kamil Bień, Hubert Król, Adam Fikas, Markus Zalewski-Partyka, Filip Grzenia, Jakub Kolak.