Skip to main content

W kolejnej kolejce pierwszej ligi tarnowskiej zespół młodzików rozgrywał mecz u siebie z Olimpią Wojnicz.


Od początku mecz toczył się w środku pola. Brakowało płynności w grze jednak z czasem zaczęliśmy zyskiwać przewagę i stwarzać zagrożenie pod bramką rywala. Przeciwnik też potrafił nam zagrozić i chwilami nie kontrolowaliśmy tego co się dzieje pod naszą bramką. Zespół z minuty na minutę coraz bardziej się rozpędzał i w drugiej połowie już zdecydowanie przeważaliśmy.

Okiem trenera – Krzysztof Niedbała: Początek meczu przeciętny nie potrafiliśmy złapać rytmu w grze. W dalszej części meczu nasza kontrola była już coraz bardziej widoczna i zaczęliśmy coraz częściej stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika. Szczególnie druga połowa pokazała, że zespół ma duży potencjał. Myślę, że po kilku meczach które przegraliśmy, to zwycięstwo zbuduje pozytywnie zespół i w kolejnych meczach chłopaki pokażą w pełni swoje możliwości.

ZKS Unia Tarnów – Olimpia Wojnicz  5:1

Bramki: Rybski Karol x2, Klimek Adrian x2, Bondar Artur

Skład U12: Miłosz Michałek- Zając Alan, Ostręga Adrian – Król Hubert, Jan Tylko, Kocik Filip, Rybski Karol, Dorian Brzyski – Klimek Adrian oraz Bondar Artur, Biliński Kacper, Poręba Maksymilian.