Skip to main content

W ramach rozgrywek 1 ligi tarnowskiej, zespół składający się z chłopców z roczników 2011 i 2010, rozegrał kolejny mecz ligowy.


W całym spotkaniu Jaskółki stworzyły kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, jednak próba wyrównania rezultatu udała się dopiero kilka minut przed końcem spotkania, gdy pewnym strzałem z rzutu karnego popisał się Filip Kocik.

Okiem trenera- Sebastian Greń: ,,Mecz, w którym w pełnym wymiarze czasu mogli zagrać zawodnicy wracający po chorobie czy też Ci, którzy dołączyli do zespołu, to najlepsza możliwość weryfikacji. W samym spotkaniu trzykrotnie trafialiśmy w słupek bramki rywali, jednak dążenie do odwrócenia losów spotkania zaowocowało w samej końcówce spotkania. Mecze w pierwszej lidze dają chłopcom możliwość sprawdzenia się na tle zespołów z regionu i są traktowane przez nas szkoleniowo. Chłopców oczywiście na równi z dobrą grą cieszą wygrane i dążą do nich w każdym meczu.”

Olimpia Wojnicz – Unia Tarnów 1:1 (1:0)

Bramki: Filip Kocik (as. Alan Zając)

Skład U-12: Michał Imioło, Filip Kocik, Alan Zając, Dorian Brzyski, Karol Wantuch, Filip Jaje, Ignacy Wasa, Nataniel Fasula, Miłosz Michałek, Markus Zalewski-Partyka.