Skip to main content

Wygrana drużyny Młodzika D2 II w meczu sparingowym z drużyną Łękawicy.


Zespół Młodzika w kolejnym meczu sparingowym zmierzył się u siebie z drużyną KS Łękawica. Początek meczu to wyrównana gra w środku pola, lecz z biegiem czasu drużyny zaczęły stwarzać sporadycznie zagrożenie pod bramą przeciwnika. Niestety pierwszą bramkę zdobywa zespół gości, ale po przerwie obejmujemy prowadzenie nad przeciwnikiem. W drugiej połowie meczu jakość naszej gry była już zdecydowanie lepsza, co zapewniło ciekawe widowisko.

Okiem trenera – Krzysztof Niedbała: Wartościowy sparing z zespołem KS Łękawica odbył się w 'formule’ 6×6 na boisku orlik. Mecz zespołu młodzików mógł się podobać ze względu na dużą jakość gry jaką zaprezentowali nasi zawodnicy. Cieszy fakt, że sposób naszego podejścia do treningu przekłada się na grę i wynik. Jestem zadowolony z postawy zawodników jak i jakości jaką pokazali w meczu z KS Łękawica.

ZKS 'UNIA’ TARNÓW 10:6 KS Łękawica

Bramki dla ZKS UNIA TARNÓW zdobywali: Król Hubert x2, Pokrywka Franek x2, Poręba Maksymilian x2, Brzyski Dorian x3, Biliński Kacper x1

Skład: Poręba Maksymilian, Wasa Ignacy, Kolasa Wiktor, Biliński Kacper, Król Hubert, Brzyski Dorian, Pokrywka Franek, Ciochoń Piotr, Bushkou Jarek, Fasula Nataniel.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem