Skip to main content

W ostatnią środę do Tarnowa przyjechała drużyna Resovii Rzeszów- rocznik 2011, by w ramach godzin treningu szkolnego rozegrać grę szkoleniową.


W ciągu pierwszej godziny rywalizacji, mecze odbywały się w systemie 6+1 na dwóch boiskach, natomiast druga część spotkania, to gra 8+1 na jednym polu. Bardzo dobry sprawdzian dla wszystkich zawodników, który przebiegł w przyjaznej, lecz zaciętej atmosferze.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Bardzo dobrze, że zespół Resovii chciał przyjechać do Tarnowa w celu rozegrania tego sparingu. Terminy weekendowe mamy zajęte, więc taki mecz zarówno dla nasz jak i dla ekipy z Rzeszowa, gdy możemy rozegrać go w czasie porannego treningu szkolnego, jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Zagraliśmy początkowo w systemie 6+1, a następnie na dużym boisku 8+1, by ocenić, w których fazach gry radzimy sobie dobrze, a które wymagają poprawy. Drużyna z Rzeszowa na co dzień rywalizuje w podkarpackiej lidze młodzika z rocznikiem 2010, więc tym bardziej był to dla nas dobry sprawdzian.”

Skład U-11 Unia Tarnów: Miłosz Michałek, Adrian Ostręga, Filip Grzenia, Ksawery Trancygier, Jakub Kolak, Michał Imioło, Filip Rzepka, Adrian Klimek, Nataniel Fasula, Aleksander Kokoszka, Jan Tylko, Yaraslau Bushkou, Karol Rybski, Maksymilian Poręba, Artur Bondar, Markus Zalewski-Partyka, Filip Kocik.