Skip to main content

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2011, którzy rozegrali turniej w Łukowicy w pow. limanowskim. Zwyciężyli oni zdecydowanie, prezentując bardzo widowiskową grę, a ta przełożyła się na 9 wygranych meczów oraz 1 remis. We wszystkich spotkaniach ,,Jaskółki” zdobyły łącznie 31 bramek, tracąc zaledwie 1.


Łącznie w turnieju wystąpiło 18 zespołów z terenu całej małopolski, a a rywalami Unii Tarnów były: Limanovia Limanowa, Aserek Team Gorlice, Poprad Rytro, AP Mam Talent Limanowa, Gol Łącko, Krokus Przyszowa, Chruślice Nowy Sącz, Gród Podegrodzie. W czasie trwania turnieju odbywały się także inne konkurencje sprawnościowe, w których to najlepsi okazali się chłopcy z Tarnowa. Otrzymali oni pamiątkowe puchary za wygraną w żonglerce głową oraz rzucie piłką na odległość.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Bardzo wartościowy turniej ze względu na czas gry jaki przypadał na każdy zespół. Świetna organizacja turnieju u brak zbędnego oczekiwania na kolejne mecze. Moi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrze, praktycznie nie dopuszczając przeciwników do swojej bramki, dzięki ciągłemu utrzymywaniu się przy piłce. Ogromna ilość zdobytych bramek cieszy, tak samo jak tylko 1 stracony gol, a przecież mierzyliśmy się trzykrotnie z rówieśnikami z Limanowej, a także z bardzo mocną drużyną z Gorlic. Pewność siebie chłopców rosła z każdym kolejnym trafieniem, więc od początku do końca turnieju zaprezentowali pełnię swoich możliwości. Cieszą też wygrane w innych konkurencjach Kuby Kolaka i Adriana Klimka, gdyż w każdej z nich udział wzięło ponad 150 dzieci. ”

Unia Tarnów U-11: Adrian Ostręga, Filip Grzenia, Jakub Kolak, Michał Imioło, Adrian Klimek, Nataniel Fasula, Ksawery Trancygier, Karol Rybski, Miłosz Michałek, Hubert Król, Ignacy Wasa.