Skip to main content

W sobotni poranek w Zakliczynie odbył się jeden z cyklu turniejów ,,Małej Ligi Mistrzów”, w której to w kilku terminach rywalizują zespoły z regionu tarnowskiego, by w czerwcu zagrać w turnieju finałowym.


Drużyna tarnowskiej Unii bardzo pewnie wygrała wszystkie swoje spotkania, mierząc się z: AP English Football Zakliczyn, Dunajec Zakliczyn, Champions Ciężkowice i Alfa Siedliska. Dzięki temu w czerwcu Jaskółki zagrają w turnieju finałowym rozgrywanym w Woli Rzędzińskiej.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Był to turniej, w którym moi zawodnicy mogli pokazać pełnię swoich umiejętności. Możliwość gry otrzymali wszyscy zawodnicy, którzy byli dostępni. Kilku dostało szansę gry w lidze młodzików, więc stwarza to okazję dla kolejnych chłopców, by wziąć odpowiedzialność za grę na siebie. We wszystkich meczach całkowicie kontrolowaliśmy grę, a efektem tego było kilkadziesiąt zdobytych bramek, przy zaledwie jednej straconej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że najważniejsza jest rywalizacja z czołowymi zespołami, więc już w piątek udajemy się do Krakowa, by rozegrać turniej Ekstra Talent, organizowany przez PKO BP Ekstraklasę.”

Skład U-11 Unia Tarnów: Adrian Ostręga, Filip Grzenia, Jakub Kolak, Michał Imioło, Adrian Klimek, Nataniel Fasula, Aleksander Kokoszka, Jan Tylko, Yaraslau Bushkou, Karol Rybski.