Skip to main content

W ubiegłą sobotę tj. 18.03.2023 drużyna Orlika brała udział w turnieju halowym w Tuchowie.


Zawodnicy Unii Tarnów zagrali w turnieju w Tuchowie, w którym rywalizowali z drużynami tj.: Tuchovia Tuchów, Wierzchosławice, Metal Tarnów, Alfa Siedliska, Westovia Tarnów.

Okiem trenera – Michał Aksamit: W sobotę rozegraliśmy turniej w systemie każda drużyna z każdą. Nasi młodzi piłkarze zagrali 5 meczów, w których zaprezentowali dwa oblicza. Rozegraliśmy trzy bardzo dobre spotkania w których zawodnicy zaprezentowali dobry poziom gry. Natomiast z dwóch spotkań nie jesteśmy do końca zadowoleni, ale dzięki nim wiemy nad czym jeszcze musimy popracować i udoskonalić, zarówno w rozumieniu gry jak i w sferze mentalnej.

Skład: Nikodem Miłkowski, Maksymilian Miłkowski, Sebastian Kantor, Hubert Włodarczyk, Karol Matras, Alan Kądzielawa, Antoni Padło, Krystian Gurgul, Filip Sterna, Mateusz Pancerz, Jakub Hajdo.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem