Skip to main content

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Sebastiana Grenia, którzy w piątek udali się do Krakowa, by na zaproszenie MKS Cracovia Kraków, wystąpić w turnieju organizowanym przez PKO Ekstraklasę.


W czterech rozegranych spotkaniach ,,Jaskółki” zagrały bardzo widowiskowo w każdym z nich dążąc do wygranej, czego efektem było aż 25 zdobytych bramek i tylko 5 straconych. Rywalami Unii Tarnów były zespoły: MKS Cracovia Kraków, KSPN Pogoń Kraków, Iwanowicka AP, AS Słomniki. Turniej prowadzony był bez klasyfikacji końcowej i był dobrym sprawdzianem przed zbliżającymi się finałami turnieju Bielik Cup oraz ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w których to w najbliższym czasie wystąpią gracze tarnowskiej Unii.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Turnieje organizowane przez Ekstraklasę, to zawsze duże wydarzenie dla chłopców, ponieważ czeka na nich wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, więc to dodatkowa okazja do rywalizacji. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu gry jaki zaprezentowaliśmy, niezależnie od tego kto był naszym przeciwnikiem. Ofensywne nastawienie pozwoliło nam zdobyć bardzo dużą ilość bramek, przy zaledwie kilku straconych golach po kontrach zespołów przeciwnych. Przyszły tydzień to oprócz zajęć treningowych, turniej PPN Tarnów, konsultacje kadry Małopolski-Wschód, w których weźmie udział 10 naszych graczy, a także dwa dni zmagań w finałach turnieju Bielik Cup w Krakowie.”

Skład U-11 Unia Tarnów: Adrian Ostręga, Filip Grzenia, Jakub Kolak, Michał Imioło, Adrian Klimek, Nataniel Fasula, Ksawery Trancygier, Karol Rybski, Filip Rzepka, Miłosz Michałek.