Skip to main content

Od tego roku, poza drużynami profesjonalnymi prowadzonymi w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, szkolimy również dzieciaki w grupach popołudniowych. Jest to grupa działająca na nieco bardziej rekreacyjnych zasadach niż drużyny szkolne, ale wierzymy, że również w tej grupie są prawdziwe „Jaskółeczki”


W środę 20 grudnia wybraliśmy się grupą popołudniową E1 do pobliskiego Skrzyszowa w celu rozegrania sparingu z drużyną młodzika LKS Ładna. Sparing odbył się na hali w Szkole podstawowej nr 1. Drużyna z Ładnej to doświadczony zespół składający się z  zawodników występujących w lidze okręgowej młodzika, więc taka gra dla naszych chłopców była ciekawym doświadczeniem i wartościowym sprawdzianem swoich umiejętności.

Okiem Trenera: „Mieliśmy okazję zmierzyć się z bardzo wymagającym starszym   przeciwnikiem, mimo to chłopcy świetnie dawali sobie radę, grali z ogromnym zaangażowaniem i ambicją.  Jestem  z nich naprawdę dumny. Pokazali sporą dawkę bardzo dynamicznego i ofensywnego  futbolu. Jednak mecz ten oprócz tego co dobrze funkcjonuje w naszym  zespole pokazał również mankamenty, które możemy poprawić i w najbliższej przyszłości  wznieść się na jeszcze wyższy poziom piłkarski z czego jestem tym bardziej zadowolony.”

Wynik:

LKS Ładna – Unia Tarnów  9:8

Lista strzelców: Miłosz Bańdur, Kryspin Lizak, Oliwier Sułkowski, Huber Stankowski, Leon Tylko

Skład:

  1. Dawid Piotrowicz (GK)
  2. Dawid Graniczkowski
  3. Hubert Stankowski
  4. Oliwier Sułkowski
  5. Jan Czosnyka
  6. Patryk Świętochowski
  7. Kryspin Lizak
  8. Miłosz Bańdur
  9. Leon Tylko
  10. Krzysztof Truchan