Skip to main content

W dniu 12 listopada nasza drużyna orlików, przystąpiła do szkoleniowego turnieju z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości, który odbył się na sztucznych boiskach w Krakowie.


W turnieju uczestniczyło 12 drużyn. Przyszło nam rywalizować w jednej z grup z takimi zespołami jak: Ruch Chorzów, Wisła Kraków, Beniaminek Krosno, Akademia 21, Rekord Bielsko Biała, a następnie w play off ze Stalą Mielec czy Radomiakiem Radom.

Okiem trenera – Michał Aksamit: Cały turniej stał na wysokim poziomie piłkarskim. Nasi młodzi piłkarze zaprezentowali swoje umiejętności poprzez narzucanie w niektórych spotkaniach swój styl gry, kreowanie ciekawych akcji ofensywnych, nie ustępowanie w obronie oraz dając maksymalne zaangażowanie. W turnieju tym nasz zespół poradził sobie nie tylko sportowo ale również mentalnie, więc tym bardziej cieszy fakt, że stać nas na rywalizację z topowymi zespołami.

Skład: Nikodem Miłkowski, Olivier Białas, Oliwier Mężyk, Filip Sterna, Bartłomiej Witek, Oskar Sak, Maksymilian Miłkowski, Sebastian Kantor, Hubert Włodarczyk, Maksymilian Okulov, Jakub Hajdo, Antonii Padło.