Skip to main content

W ostatnim czasie, zawodnicy z rocznika 2011 rozegrali kolejne dwa turnieje w grupie, w której rywalizują z KS Koszyce Wielkie, Westovią Tarnów i UKS Pleśna. Jak w każdym z tych turniejów, Jaskółki zdobyły ogromną ilość bramek, nie  tracąc żadnej.


W ciągu tygodnia chłopcy mieli możliwość ponownie sprawdzić się w zawodach lekkoatletycznych, w których już za pierwszym razem osiągnęli świetne rezultaty. Ponadto sporo, bo aż 9 zawodników udało się na konsultacje kadry Małopolski-Wschód, na których pojawili się gracze zarówno z tarnowskich klubów jak i tych z regionu. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i czekają na możliwość wzięcia udziału w kolejnym etapie.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,To był intensywny czas, choć podobnie funkcjonujemy przez cały rok szkolny. W maju większość chłopców wystąpiła bowiem w 10 meczach czy turniejach. Do tego doszły jeszcze zawody lekkoatletyczne oraz codzienne zajęcia sportowe. Możliwość konfrontowania swoich umiejętności naprzemiennie z najmocniejszymi zespołami w tym roczniku oraz drużynami lokalnymi, pozwala nam na określenie poziomu, na którym znajdują się poszczególni zawodnicy. Duża ilość gier pozwala mi na właściwe rotowanie zawodnikami, by mieli oni także wystarczającą ilość czasu na naukę i odpoczynek, które są tak samo ważne jak sama gra”.