Skip to main content

W ubiegłą sobotę na hali Arena Jaskółka w Mościcach zawodnicy orlika U10 grupa niebieska, zmierzyli się sparingowo z sąsiadami ze Zgłobic.


Spotkanie obfitowało w wiele pięknych bramek i sportowych emocji. Chłopcy z grupy białej U10 z tej samej kategorii wiekowej udali się zaś do Okocimia na sparing z tamtejszym OKS.

Okiem Trenera – Marcin Zając: Cieszy fakt, że chłopcy tak ochoczo przychodzą na sparingi, dlatego też stworzyliśmy im ku temu odpowiednie warunki. Grupa biała jak i niebieska od stycznia musi mieć osobne gry sparingowe, gdyż mamy w obu zespołach 37 zawodników, a każdemu z nich chcemy dać okazję do sprawdzenia się z rówieśnikami z innych zespołów. Dobrze, że chłopcy którzy mierzyli się ze Zgłobicami mieli okazję zagrać z chłopcami o rok starszymi, co zaprocentuje w przyszłości. Natomiast zespół grupy białej bardzo dobrze spisał się w starciu z Okocimskim, który jak zawsze prezentował solidny poziom. Nic tylko pracować dalej, chcemy rozwijać chłopców i stwarzać im warunki kompleksowe bez względu na na to na jakim etapie rozwoju aktualnie się znajdują.

Skład U10 Grupa Niebieska: Aleksander Furmański, Miłosz Bielatowicz, Ayris Bacha, Igor Karaś, Hubert Stankowski, Jakub Morys, Krzysztof Truchan, Kryspin Lizak, Wojciech Guty, Mateusz Kozioł, Hubert Fudalej, Jan Kieś.

Skład U10 Grupa Biała: Karol Blacha, Oskar Adamczyk, Klaudiusz Rzepka, Patryk Świętochowski, Eryk Nowak, Leon Tylko, Filip Dulian, Iwo Dochniak, Aleksander Mitoraj, Piotr Molczyk, Aleksander Michałowski – Rędzina, Błażej Niemiec, Dawid Graniczkowski.