Skip to main content

Zawodnicy Orlika młodszego w piątkowy wieczór w hali Arena Jaskółka zmierzyli się z drużyna „Jagielonek”. Spotkanie stało na bardzo wyrównanym poziomie, padło w nim wiele efektownych bramek, a co najważniejsze chłopcy zmierzyli się z wymagającym przeciwnikiem i sparing był bardzo pożyteczny.


Okiem Trenera – Marcin Zając – bardzo pożyteczny szkoleniowo dla nas sparing, zespół gości składał się w połowie z zawodników urodzonych w 2011 roku także nasza drużyna miała okazję zmierzyć się z zespołem silnym fizycznie. Cały tydzień poświęciliśmy na nauczanie gry w obronie w pojedynkach 1×1, 2×2, czy 2×2 i było widać pozytywny efekt. Mecz stał na wyrównanym poziomie, dziewczyny naprawdę fajnie grają w piłkę. Dla nas było to możliwość sprawdzenia się na tle nieco innym również wychowawczo. Sparing oceniamy na plus był bardzo wyrównany.

Nasz klub reprezentowali: Antoni Padło, Oliwier Mężyk, Filip Sterna, Maksymilian Miłkowski, Bartłomiej Witek, Miłosz Żesławski, Olivier Białas, Patryk Mróż, Kacper Nalepka, Szymon Mleczko, Aleksander Furmański, Jakub Hajdo,