Skip to main content

Jaskółeczki z rocznika 2012 we wtorkowe przedpołudnie wzięły udział w tarnowskim finale turnieju o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”, na boisku w Zbylitowskiej Górze zmierzyliśmy się z Szkołą Podstawowa nr.20, Tarnovią Tarnów, Unią Tarnów 2013 oraz Niepubliczną Niepłatną Szkoła Podstawową przy. ul. Błotnej w Tarnowie. Dzięki dobrej grze, widowiskowych bramkach chłopcy awansowali dalej tym samym udadzą się w maju do Krakowa na finały wojewódzkie.


Okiem Trenera Marcin Zając – bardzo cieszy nas nasz mały sukces, dzieci bardzo żyły tym turniejem i marzyły,aby awansować dalej i zmierzyć się z finalistami z całej małopolski w kolejnym etapie. Jako trener jestem zadowolny z tego, że realizujemy to co trenujemy, widać dziś było umiejętność rozszerzania i wydłużania gry oraz wiele wygranych pojedynków 1×1. Przed nami mały świąteczny odpoczynek bo od czwartu do wtorku mamy wolne a potem udajemy się na kolejny fajny turniej tym razem do Zakopanego na API.

Skład U-10 Unia Tarnów: Oliwier Mężyk,Patryk Mróz, Filip Sterna, Maksymilian Miłkowski, Antoni Padło, Miłosz Żesławski, Oskar Adamczyk, Jakub Hajdo, Ksawery Trancygier.