Skip to main content

Jaskółeczki z kategorii Orlik młodszy, podopieczni programu Grupa Azoty Pro Junior System, zagrały w turnieju 🏆🍁 Z piłką nożną pośród drzew🍁🏆


Młodzi adepci futbolu w sobotni poranek spotkali się na sztucznym boisku w Lisiej Górze aby rozegrać turniej w którym zmierzyli się z: Westovia Tarnów, UKS Gryf Pleśna, Stal Mielec i Orlik Dębno, dopisała piękna pogoda oraz wiele cudownych bramek.

Okiem Trenera Marcin Zając: Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, nasz zespół składał się z dziewięciu graczy urodz0nych w 2014 roku i trzech z 2015 a kadry rywali w większości składały się z graczy z rocznika 2013 a to wśród dzieci duży przeskok. Dwa razy przegraliśmy dwa razy zwyciężyliśmy liczy się to, że gramy z turnieju na turniej coraz lepiej super pogoda i organizacja, dziękujemy za zaproszenie.

Unia Tarnów u10 reprezentowali: Piotr Pięta, Blanka Popiela, Jakub Kantor, Filip Nowak, Karol Blacha, Wiktor Szczepanek, Jan Fleszar, Oliweir Gniadek, Alan Poręba, Jan Kizior, Krzysztof Tadel, Szymon Maj.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem