Skip to main content

Drużyna Orlików Białych rozegrała turniej Kraków Cup, a drużyna Orlików Niebieskich podejmowała u siebie Metal Tarnów.


Obie drużyny U-10 mają za sobą intensywny weekend. Chłopcy z grupy Białej udali się w sobotę i niedzielę na turniej Kraków Cup pod balonem, natomiast grupa Niebieska zagrała towarzyski mecz z kolegami z zespołu Metalu Tarnów. W sobotę podczas turnieju w Krakowie drużyna Orlików zmierzyła się z: Akademia Piłkarska Sulmierzyce, Champions Brzesko, Piast Łapanów i Beniaminek Socer Schools Rzeszów. Po awansie do grupy srebrnej „Jaskółeczki” w niedzielę zmierzyli się z: Okocimskim Brzesko, Podchalem Nowy Targ, Dynamem Kraków i Karolem Wadowice.

Okiem Trenera – Marcin Zając: Za nami intensywny weekend, podczas którego każdemu z zawodników udało się stworzyć warunki gry. Nasze dwie grupy Orlików liczą łącznie 38 osób i każdy z zawodników miał możliwość zagrania w meczu. Po turnieju Kraków Cup czujemy spory niedosyt, ponieważ w sobotę rozgrywaliśmy mecze całkiem dobrze, ale w niedzielę widać było już zmęczenie zawodników i małą ilość treningów na zewnątrz, które pomogą Orlikom poczuć tę przestrzeń na boisku.  Natomiast w meczu towarzyskim grupy Niebieskiej z zespołem Metal Tarnów zagrało 13 zawodników, którzy zaprezentowali się zadowalająco. W najbliższy weekend odbędzie się turniej w Zakliczynie na który pojadą dwa zespoły Orlików.

Skład Grupa Biała: Patryk Świętochowski, Klaudiusz Rzepka, Eryk Nowak, Błażej Niemiec, Aleksander Michałowski – Rędzina, Antoni Faliszek, Jan Czosnyka, Aleksander Mitoraj, Filip Dulian, Leon Tylko, Igor Karaś, Karol Blacha, Oliwier Sułkowski, Hubert Fudalej, Jakub Morys, Iwo Dochniak, Dawid Graniczkowski.

Skład Grupa Niebieska: Wojciech Guty, Kryspin Lizak, Krzysztof Truchan, Miłosz Bańdur, Jan Fleszar, Filip Błoniarczyk, Maciej Molenda, Szymon Grobecki, Jan Kieś, Miłosz  Bielatowicz, Axel Bacha, Ayris Bacha, Hubert Stankowski.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem