Skip to main content

Chłopcy z kategorii orlik U-10 zmierzyli się w minionym mikrocyklu z kolegami z Metalu Tarnów – grupa Niebieska oraz z klubem partnerskim Orzeł Dębno – grupa Biała.


W obu spotkaniach padło wiele pięknych bramek, a chłopcy mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami.

Okiem Trenera – Marcin Zając: W tym mikrocyklu zdecydowałem, że  sparingi zagramy w tygodniu poprzedzającym pierwszy tydzień ferii, w którym to zawodnicy będą mieli  przerwę w treningach. W ubiegły wtorek grupa Niebieska zagrała na naszej hali z Metalem Tarnów, zaś grupa Biała udała się do zaprzyjaźnionego Dębna. Jestem zadowolony z gry obu drużyn. Każdy z zawodników z satysfakcją czynnie uczestniczył w spotkaniu. Po krótkim wypoczynku czekają nas gry turniejowe, których nie możemy się doczekać.

Skład U-10: Ayris Bacha, Axel Bacha, Mateusz Kozioł, Miłosz Bielatowicz, Maciej Molenda, Mateusz Zydroń, Jan Fleszar, Kryspin Lizak, Leon Tylko, Miłosz Bańdur, Wojciech Guty, Hubert Stankowski.

Skład U-10: Iwo Dochniak, Eryk Nowak, Klaudiusz Rzepka, Piotr Molczyk, Błażej Niemiec, Oliwier Sułkowski, Patryk Świętochowski, Antoni Faliszek, Dawid Graniczkowski, Aleksnader Mitoraj, Filip Dulian, Jakub Morys, Igor Karaś, Leon Tylko, Aleksander Michałowski – Rędzina