Skip to main content

Drużyna Jaskółek zmierzyła się w meczu kontrolnym z drużyną Aserekteam Gorlice.


W środowe popołudnie chłopcy z grupy Orlika Białego udali się do Gorlic, gdzie mieli okazję zagrać z tamtejszym zespołem Aserekiem. Rozegraliśmy bardzo korzystne spotkanie, które obfitowało w wiele pięknych akcji.

Okiem trenera – Marcin Zając – Niezbyt dobrze weszliśmy w mecz, jednak po przerwie zaczęliśmy grać lepiej i kilka razy udało nam się zaskoczyć rywala. Drużyna Aserekteam nie była łatwym rywalem i obecnie uważam, że w tym roczniku jest w top trzy drużyn w Małopolsce. W tym tygodniu przed nami kolejne sparingi, w czwartek zmierzymy się z Metalem Tarnów, a w piątek ze Stalą Mielec.

Skład: Patryk Świętochowski, Piotr Molczyk, Aleksander Mitoraj, Aleksander Michałowski – Rędzina, Klaudiusz Rzepka, Błażej Niemiec, Jan Czosnyka, Patryk Świętochowski, Eryk Nowak, Iwo Dochniak, Oliwier Sułkowski, Karol Blacha.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem