Skip to main content

Orliki U10 z grupy Białej i Niebieskiej w sobotni deszczowy poranek udały się na boisko typu orlik do sąsiednich Wierzchosławic, aby rozegrać z tamtejszą drużyną sparing.


Mimo deszczu na sparingu zjawiło się łącznie aż 40 zawodników, którzy kochają grać w piłkę.

Okiem trenera – Marcin Zając: Za nami bardzo pożyteczny sparing. Cieszy fakt, że mimo kiepskiej pogody zjawiło się na sparingu aż 19 zawodników z naszej drużyny a z drużyny gości 21, co pokazuje że chłopcy żyją piłką i jak bardzo cieszy ich gra. Wynik był sprawą najmniej istotną. Często rotowaliśmy składem, dzięki czemu spotkanie było bardzo wyrównane i rozwojowe dla obu stron. Przed nami kolejny tydzień treningów. Potem mała przerwa związana z długim weekendem, a tuż po gra kontrolna z Resovią Rzeszów i turniej w Pilźnie.

Skład u10 Unii Tarnów: Axdel Bacha, Piotr Molczyk, Hubert Fudalej, Miłosz Bańdur, Filip Dulian, Błażej Niemiec, Aleksander Michałowski – Rędzina, Leon Tylko, Igor Karaś, Klaudiusz Rzepka, Mateusz Kozioł, Aleksander Furmański, Iwo Dochniak, Olwier Sułkowski, Kacper Izak, Karol Blacha, Jakub Mosur, Mateusz Zydroń, Hubert Stankowski.