Skip to main content

W sobotni poranek chłopcy z grup orlika białego i niebieskiego udali się na turniej „mała liga mistrzów” do pobliskiego Zakliczyna.


Pogoda dopisała jak i forma naszych młodych piłkarzy. Obie drużyny spisały się bardzo dobrze i w doskonałych humorach wróciły do domu. Podczas turnieju zmierzyliśmy się z: KS Ryglice, Dunajec Zakliczyn, AP Wierzchosławice, Champions Ciężkowice, Rozwój Szerzyny, KS Rzuchowa, KS Biała.

Okiem Trenera – Marcin Zając: Bardzo cieszy mnie fakt iż na turniej zgłosiło się aż 20 zawodników z dwóch naszych grup orlika. Fajnie, ze każdy chłopiec miał okazję zagrać z zespołami z którymi często nie gramy. Częściej rywalizujemy w klubami tarnowskimi czy krakowskimi więc było to nowe wyzwanie dla chłopców. Co do gry jestem bardzo zadowolony z obu ekip. Stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji i zdobyliśmy wiele pięknych bramek. Turniej na plus.

Skład U10:  Czosnyka Jan, Dochniak Iwo, Niemiec Błażej, Nowak Eryk, Rzepka Klaudiusz, Sułkowski Oliwier, Świętochowski Patryk, Aleksander Furmański,  Karaś Igor, Michałowski – Rędzina Aleksander, Faliszek Antoni, Molenda Maciej, Kieś Jan, Izak Kacper, Fleszar Jan, Tylko Leon, Dulian Filip, Fudalej Hubert, Bacha Alex, Stankowski Hubert.