Skip to main content

W miniony piątek nasze dwa zespoły w kategorii Orlik zagrały u siebie sparing z Wisłą Kraków, która przebywała na obozie w pobliskiej Dąbrowie Tarnowskiej.


Nasze zespoły składały się z zawodników urodzonych w 2012 i 2013 roku. Spotkanie trwało 90 minut i obfitowało w wiele pięknych bramek.

Okiem trenerów – Marcin Zając i Michał Aksamit: Za nami bardzo pożyteczny sparing, kolejny przeciwnik z Krakowa w tym mikrocyklu. Wcześniej we środę mieliśmy okazję zagrać z Cracovią. Cieszy fakt, że chłopcy odważnie podejmują pojedynki 1×1 oraz, że tak chętnie w okresie wakacyjnym przychodzą na sparingi. Pracujemy dalej a już w sierpniu czekają na nas kolejne sparingi z ciekawymi rywalami.

Skład U-10: Błażej Niemiec, Eryk Nowak, Oliwier Sułkowski, Patryk Świętochowski, Jan Czosnyka, Iwo Dochniak, Leon Tylko, Karol Blacha, Klaudiusz Rzepka

Skład U-11: Aleksander Furmański, Andrzej Kaczmarek, Hubert Włodarczyk, Filip Sterna, Oliwier Mężyk, Mateusz Pancerz, Sebastian Kantor, Szymon Mleczko, Maksymilian Miłkowski, Olivier Białas.