Skip to main content

W minioną środę nasze dwa zespoły w kategorii Orlik udały się do Straszęcina gdzie rozegrali sparing z Cracovią Kraków, która przebywa obecnie na obozie.


Nasze zespoły składały się z zawodników urodzonych w 2012 i 2013 roku. Spotkanie trwało 90 minut i obfitowało w wiele pięknych bramek.

Okiem trenerów – Marcin Zając oraz Michał Aksamit: Za nami bardzo pożyteczny sparing z mocnym przeciwnikiem, który chciał grać w otwartą piłkę. Nasi chłopcy dopiero wrócili do treningów w sierpniu dlatego potrzebowali trochę czasu, aby odświeżyć sobie pewne zachowania zespołowe. Z gry jesteśmy zadowoleni, chłopcy stwarzali sytuacje pod bramką przeciwnika natomiast musimy popracować nad skutecznością. Fajnie, że chętnie podejmują pojedynki 1×1 a młodsi chłopcy z rocznika 2013 są wartością dodaną kiedy grają razem z 2012. Za nami dobry mecz a już w piątek zmierzymy się u nas z TS Wisłą Kraków.

Skład: Aleksander Furmański, Andrzej Kaczmarek, Jakub Hajdo, Alan Kądzielawa, Hubert Włodarczyk, Ksawery Trancygier, Filip Sterna, Błażej Niemiec, Eryk Nowak, Oliwier Sułkowski, Patryk Świętochowski, Oliwier Mężyk, Jan Czosnyka, Mateusz Pancerz, Sebastian Kantor, Maksymilian Siemaszko, Szymon Mleczko, Iwo Dochniak, Leon Tylko.