Skip to main content

Nasi zawodnicy z rocznika 2013 udali się w niedzielę na turniej „Euro Pilzno” organizowany przez pobliski klub Legion.


Jaskółeczki wystąpiły w dwóch zespołach – w grupie porannej oraz popołudniowej. Nie zabrakło wielu emocji i pięknych bramek w obu grupach. Po zaciętej sportowej rywalizacji grupa poranna zajęła pierwsze miejsce zaś w grupie popołudniowej nie prowadzono klasyfikacji. Chłopcy między spotkaniami trzymali kciuki za Biało – Czerwonych. Po dobrym turnieju na trening do Jaskółek zawitał Święty Mikołaj.

Okiem trenera – Marcin Zając: Bardzo cieszy mnie to, że w obu grupach łącznie na turniej przyjechało aż 24 zawodników, co świadczy o tym, że chłopcy lubią piłkę nożną i chcą grać. Obie drużyny spisały się bardzo dobrze na tle rywali, którzy byli odpowiednio dobrani do poziomu rozwoju każdego zawodnika, co jest bardzo ważne, a często się o tym na turniejach zapomina. Dzieci powinny rywalizować ze sobą w najlepszym dla siebie środowisku a takie warunki były stworzone na turnieju. Cieszy fakt, że grupa poranna zajęła 1 miejsce po zaciętej walce z AP Wierzchosławice oraz, że Patryk Świętochowski otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika.

Skład U10: Kryspin Lizak, Kacper Izak, Jan Kulesza, Mateusz Kozioł, Filip Fudalej, Filip Błoniarczyk, Miłosz Bielatowicz, Mateusz Zydroń, Leon Tylko, Dawid Graniczkowski, Hubert Fudalej, Hubert Stankowski, Patryk Świętochowski, Piotr Molczyk, Oliwer Sułkowski, Aleksander Furmański, Aleksander Michałowski – Rędzina, Błażej Niemiec, Karol Blacha, Antoni Faliszek, Igor Karaś, Iwo Dochniak, Klaudiusz Rzepka.