Skip to main content

Trampkarze Unii Tarnów pokonują drużynę Metal/Błękitni Tarnów w pierwszym meczu ligowym.


W niedzielę tj. 26.03.2023 zawodnicy Unii Tarnów rozegrali pojedynek z zespołem Metal/Błękitni. Zarówno w pierwszej połowie, jak i całym spotkaniu obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko z licznymi sytuacjami bramkowymi. Do przerwy oba zespoły nie zdołały zdobyć bramki, chociaż okazje były wyśmienite. Po przerwie drużyna Unii zagrała bardziej odważnie i po dwóch rzutach karnych wygrała ostatecznie 2:0.

Okiem trenera – Paweł Lubera: Zwycięstwo w tym meczu bardzo cieszy, ale zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze dużo do poprawy. W grze mojej drużyny widać było zbyt dużą nerwowość, co wpływało na proste nie wymuszone straty. W następnym spotkaniu będziemy chcieli pokazać więcej jakości.

ZKS Unia Tarnów – Metal/Błękitni Tarnów 2:0 (0:0)

Bramki: Wawryka, Bzduła.

Skład: Skibicki – Szegda, Matyjewicz, Trojanowski, Sabat – Wawryka, Bzduła, Chalcarz – Baca, Kozioł, Englart oraz Musiał, Bąk, Warzecha, Bryl, Pazgan, Fasula.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem