Skip to main content

W ubiegłą sobotę zawodnicy Unii Tarnów rozegrali pojedynek z drużyną z Koszyc Wielkich.

Pierwsza połowa tak jak i całe spotkanie było pod kontrolą Jaskółek z licznymi sytuacjami gospodarzy. W pierwszej odsłonie padł jeden gol po ładnej akcji całego zespołu. W drugiej części uniści dołożyli jeszcze cztery bramki i ostatecznie zwyciężyli 5:0. Ozdobą spotkania była bramka Samuela Bacy który z dalszej odległości, pięknym strzałem, w samo ,,okienko,, nie dał szans bramkarzowi gości.

Okiem trenera – Paweł Lubera: Brawa dla chłopców za dobrą grę i wykorzystane sytuacje bramkowe. Od początku rywalizacji zespół dobrze funkcjonował w każdej formacji i kreował sytuacje na połowie rywala. Cały czas ciężko pracujemy na treningach aby podnosić swoje umiejętności piłkarskie co z pewnością zaowocuje w następnych spotkaniach.

Unia Tarnów-Koszyce Wielkie 5:0 (1:0)

Bramki: Baca 2x, Pazgan, Englart, Rzeszutek

Skład: Wójcik, Szegda, Kudroń, Matyjewicz, Bryl, Budzik, Musiał, Warzecha, Englart, Rzeszutek, Baca, Kapustka, Klaper, Pazgan, Bąk, Garncarz, Kajmowicz, Godek.