Skip to main content

Unia Tarnów ( juniorzy starsi )- Dunajec Zbilitowska Góra ( seniorzy ) 2 : 3 ( 1 : 2 )

Bramki : Kieroński Gabriel , Jaskiewicz Filip

Skład :

1 połowa
Strojek ( Strzelecki ) – K.Bibro , Swięty , Jękosz – Chwistek , Suchowski, Pilus, Dubas – Bryl , Kieroński, Bibro Filip

2 połowa
Srzelecki ( Wojtar ) – Filipczak , Jękosz, Swiety ( K. Bibro 70 min ) – Kemil , Sułek ,Bednarz , Rolewicz – Michałek , Jaśkiewicz, Brongiel

Juniorzy Unii Tarnów w swoi kolejnym meczu sparingowym nieznacznie ulegli 5 ligowemu zespołowi Dunajec Zbilitowska Góra .

Mieliśmy w tym meczu spore problemy kadrowe z różnych przyczyn , praktycznie większość zawodników w tym meczu to rocznikowo juniorzy młodsi . Zespół z Dunajca posiadał kilku doświadczonych zawodników w swojej drużynie i głównie to zadecydowało o naszej przegranej , wynik był sprawą drugorzędną . Obecni pracujemy nad wytrzymałością beztlenową i poprawą organizacji gry. Podczas treningu korzystamy z bardzo dobrych warunków , mamy do dyspozycji wymiarowe sztuczne boisko jak i nową siłownie mieszczącą się w hali sportowej Arena – Jaskółka w Tarnowie – Mościcach . Treningi odbywają się 4x w tygodniu dodatkowymi zajęciami są zajęcia na basen ie jako forma regeneracji .

W niedzielę nasze skrzaciki miały możliwość rywalizować po raz trzeci w Lidze Małych Orłów. Turniej odbył się w hali TOSIR przy ulicy Krupniczej. Turniej przebiegł po raz kolejny bardzo sprawnie, co bardzo cieszy , gra na dwa boiska, dużo grania, mało przerw.

Po raz kolejny nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z drużynami takimi jak :

⚽️Wierzchosławice – Ostrów
⚽️Błękitni 1947 Tarnów
⚽️Metal Tarnów
⚽️KS Rzuchowa
⚽️UKS Pleśna

Nasi zawodnicy po raz kolejny często podejmowali grę 1v1, oddawali dużo strzałów co skutkowało dużą ilością bramek. 🥅🎯

Drugi turniej gdzie jaskółki kompletują 4 zwycięstwa i tylko jedna porażkę. 🎖🏅🥇

Wszystkie mecze były bardzo wyrównane, gdyż każda drużyna walczyła do samego końca. Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy mecze kończyli z uśmiechem na twarzy.

Kadra :
🎽Dawid Graniczkowski, 🎽Olaf Żyra, 🎽Klaudiusz Rzepka, 🎽Leon Tylko, 🎽Iwo Dochniak, 🎽Eryk Nowak, 🎽Adaś Kozioł, 🎽Mateusz Kozioł, 🎽Maciej Pacyna, 🎽Maciej Molenda, 🎽Kacper Izak