Skip to main content

Unia Tarnów – Termalika Bruk-Bet Nieciecza 0-0

Trener Łukasz Tarkowski: Cieszę się, że skład przeciwnika był oparty w całości na zawodnikach grających na codzień w lidze małopolskiej. Lubimy takie wyzwania i choć drużyna z Niecieczy na początku postawiła trudne warunki, to stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych, które niestety nie zostały zamienione na bramki. Takie mecze zdecydowanie wpływają korzystnie na rozwój naszych zawodników, a o to przede wszystkim chodzi.

Skład: Adamski Maciej, Biesiada Eryk, Bryl Szymon, Borzęcki Tomasz, Danek Wojciech, Dębowski Wojciech, Gałek Bartosz, Latuszek Paweł, Kaim Alex, Kowal Jakub, Łabno Jakub, Owsianko Jan, Rzepka Maksymilian, Wielbłąd Bartosz

Unia Tarnów – Górnik Wieliczka 5 : 1 ( 3 : 0 )

Skład : Marek Tomasz ( Wojtar Igor 81 min ) – Wójcikowski Jakub ( Świątek Piotr 60 min ) , Suchowski Patryk , Matyjewicz Wiktor – Czech Filip ( Bibro Kamil 78 min ) , Pilus Bartłomiej Jękosz Paweł ( Trzpis Jakub 75 min ), Bednarz Mateusz ( 33 min Bryl Jakub ) – Kieroński Gabriel , Jaśkiewicz Filip ( Brongiel Kacper 64 min ), Sułek Marcin

Po dwóch przegranych meczach na własnym boisku chcieliśmy się przełamać. Dlatego cieszymy się z odniesionego wysokiego zwycięstwa. Przez pierwsze 20 min graliśmy wolno, ospale . Po uzyskaniu bramki na 1-0, zaczęliśmy grać bardziej zdecydowanie, oddawać większą ilość uderzeń na bramkę. Co przyniosło efekt w postaci kolejnych dwóch bramek. Wysokie prowadzenie do przerwy pozwoliło nam kontrolować spotkanie do końca meczu. Bardzo dobrze dysponowany w dzisiejszym meczu był Filip Czech, mocno napędzał ataki bocznym sektorem boisk . Przed nami dwa mecze wyjazdowe do Nowego Sącza w krótkim odstępie czasu.

Podgórze Kraków –  ZKS Unia Tarnów  0 – 4  (0 – 1)

Bramka: Patryk Zbylut, Antoni Klepacki X2, Michał Moskal.

Skład: J. Lipka –J.Bednarek, K. Kieroński, Ł. Ludwin – I. Farbaniec M.Gawełczyk, K. Hamza, O Soprych – A. Klepacki,  S. Mida , P. Zbylut.

Zagrali również: I. Panek, K. Banek M. Moskal, F. Ptak, M. Michalik, D. Dudra, Sz. Wójcik.

Duże słowa uznania dla moich podopiecznych. Kolejny raz pokazują, że ich świadomość piłkarska rośnie, a zespół zaczyna wyglądać bardzo dojrzale. Cieszę się bardzo, ponieważ ich pełne zaangażowanie w procesie treningowym ma odzwierciedlenie w bezpośredniej walce o ligowe punkty. Na pewno dołożymy wszelkich starań, aby nasza zwycięska seria trwała jak najdłużej. Gratulacje.

LKS Wierzchoslawice – Ostrów – ZKS Unia Tarnów 1-21

Trener Paweł Węgrzyn: z punktu widzenia szkoleniowego ciężko wyciągnąć z meczu jakieś konstruktywne wnioski. Próbowaliśmy różnych rozwiązać taktycznych aby wartość sportowa tego meczu była większa. Drużynie gratuluje koncentracji i zaangażowanie w mecz.

Bramki: Eryk Sielewicz 7, Jakub Słowik 4, Wiktor Jankowski 4, Kacper Jurek 2, Mateusz Różycki 2, Bartłomiej Bieś 1, Maksymilian Stelmach 1

Skład: Święch- Szklarz , Malisiewicz , Uriasz – Niemiec , Budzik Wiktor , Jurek , Stelmach – Jankowski , Sielewicz , Słowik oraz Bieś , Budzik Filip , Radoń , Mateusz Różycki.

ZKS Unia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 1-1 ( 1-0)

Bramka: Mateusz Michalik

Skład: K. Pacura – I  Panek, K. Banek, J. Filipczak, – M. Moskal, F. Ptak, M. Michalik, D. Dudra – K. Brongiel, Yanis Hamza, I. Farbaniec

Zagrali również: S. Wójcik, S. Gawron.

Trener po meczu powiedział: Dzisiejszy mecz był bardzo wymagający. Pomimo szybkiego prowadzenia , nie potrafiliśmy kontrolować tego spotkania. Zespół Wolani był dzisiaj bardzo dobrze dysponowany i postawił ciężkie warunki. Mam bardzo duży szacunek dla swoich zawodników, że mimo kilku problemów , potrafili skutecznie bronić dostępu do naszej bramki. Niestety nie udało się utrzymać skromnego prowadzenia, a o końcowym rezultacie zdecydował fantastyczny strzał zawodnika gości z 90 minuty meczu.

Westovia Tarnów – ZKS Unia Tarnów 2:1 (0:1)

Bramki: Kozioł Bartosz ( 23 min)

Skład: Kapustka Kacper-Zalewski-Partyka Markus, Klaper Filip, Kiełbasa  Jan, Jankowski Seweryn, Kocik Filip, Kozioł Bartosz, Zbieć Mikołaj,  Morawiec Nikodem oraz Pokrywka Franciszek

Trener Łukasz Lisak: Pierwszy raz od dłuższego czasu zagraliśmy na sztucznej nawierzchni  przez co w niektórych sytuacjach wkradała się niedokładność. Moja  drużyna zdołała się przeciwstawić silniejszemu fizyczne zespołowi  przeciwnika dzięki czemu można było zobaczyć ciekawe widowisko. Jestem  zadowolony, że w każdym meczu potrafimy kreować dogodne sytuacje do  strzelenia bramki, niestety straciliśmy bramkę w ostatniej minucie meczu co z pewnością dla mojego zespołu jest bolesne.

Unia Tarnów 1- 2 Tarnovia Tarnów

Bramka: Maxim Garncarz minuta 23 – asysta Olivier Trancygier.

Trener Paweł Węgrzyn: mogę zawodników pochwalić za pierwszą połowę meczu , natomiast jestem zły o drugą część. W pierwszej widziałem drużynę , która przeciwstawiła się większej sile fizycznej rywala a przy tym miała plan piłkarski na mecz i go realizowała. Dobrze omijaliśmy pressing rywali a współpracując w strefie wysokiej kreowaliśmy dużo sytuacji bramkowych. W drugiej połowie za mało z naszej strony było gry w piłkę. Wdaliśmy się szarpaną grę , pełną stałych fragmentów gry i fizyczności. Szkoda straty punktów w tym meczu , mocno będziemy pracować aby styl gry z pierwszej połowy przekładać na cały mecz.

Skład: Gajczewski – Witek , Popiela , Kolasiński – Wójcik , Jaworski , Mazurkiewicz , Różycki Miłosz – Gala , Garncarz , Trancygier oraz Strzałka , Kawa , Stelmach , Padło , Bieś , Jurek , Ponikiewski,

Unia Tarnów 2:2 Tarnovia Tarnów

Chłopcy dali z siebie dzisiaj maximum. Walczyli do samego końca . Szkoda ze sędzia nie dopatrzył się ręki oraz spalonego przy drugiej bramce dla gości bo mogłoby się to inaczej skończyć . W każdym bądź razie jestem mega dumny z chłopaków.

Skład : Mucek,Warzecha,Chalcarz, Krużel,Kasperek,Miśkowicz,Morawiec,Hebda,Rzepka
Oraz Pazgan,Burzawa,Paprocki,Sabat,Mleczko
Bramki: Mleczko 2x

Wyjazd skrzatów do Brzeska

Skrzat gr 2 Skład: Michał Burkat, Oliver Gibała, Sebastian Kloc, Antoni Wiatr, Tomasz Żywczak

Skrzat gr 1 Skład: Karol Blacha, Jan Golonka, Kamil Kloc, Roman Migdał, Dawid Mucha, Krystian Ostręga, Blanka Popiela, Bartosz Pytel, Wiktor Szczepanek, Julian Wójcik

Mecz kontrolny w Brzesku był naszym pierwszy meczem wyjazdowym w tym sezonie. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną nie mogliśmy rozgrywać meczów. Spotkanie z drużyną Okocimski KS Brzesko było dla nas bardzo dobrym sprawdzianem. Moim podopieczni mogli zaprezentować umiejętności nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie. Obie grupy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Efektem gry naszych podopiecznych było zadowolenie i  uśmiech który towarzyszył im po zakończeniu obu spotkań

Fundacja Górnika Tarnów – Unia Tarnów 2:1

Skład: Sz. Musiał, K. Szegda, K. Kudroń, H. Budzik, P. Fasula, A. Krzan, E. Grzywiński, M. Kajmowicz, A. Garncarz oraz D. Rzeszutek, K. Englart, A. Trojanowski, D. Godek, K. Bąk

Strzelcy: Grzywiński

Pomimo niekorzystnego rezultatu, chłopcy mogą być z siebie dumni po tym jak zareagowali w przerwie meczu i w drugiej połowie walczyli do ostatniej minuty o odwrócenie wyniku. Jest to dla nich kolejna cenna lekcja w ich piłkarskiej edukacji, że na wysokim poziomie trzeba grać od pierwszej do ostatniej minuty.

Unia Tarnów – UKS Orlik Dębno

Skład: N. Brożek, M.Miłkowski, A. Padło, B. Witek, O. Adamczyk, K. Rzepka, O. Mężyk, F. Sterna

Kolejny udany sparing żaków, cieszymy się, że drużyna z Dębna postanowiła nas odwiedzić. W trakcie sparingu zaskoczyła nas ulewa, co w ogóle nie przeszkodziło chłopcom dalej cieszyć się grą i jak zawsze wykonać mnóstwo udanych dryblingów, podań i strzałów.

ZKS Unia Tarnów 1:3 Hetman Zamość

Skład: J. Mazurkiewicz, K. Konieczny, Sz. Zbierzkowski, B.Szarek, Ł. Musiał, B.Solarz, P. Dzióbak, O. Kantor, J. Hajdo, F. Woloszczuk, F. Szczurek.

Zagrali również.  J. Strzałka, A. Wójcik, Sz. Kolasiński, F. Jasiak, M. Różycki, M. Garncarz, P. Ponikiewski

Bramka:  J. Hajdo

Zdawaliśmy sobie sprawę, że spotkały się dwa równe zespoły. Od samego początku chcieliśmy narzucić swój styl gry. Dobrze budowaliśmy grę, warto podkreślić, że nasza reakcja po stracie piłki była na wysokim poziomie. Dzięki dobrej grze i ruchliwości na pozycjach stworzyliśmy sobie jeszcze kilka sytuacji bramkowych, których nie udało nam się wykorzystać. Zdobyliśmy przepiękna bramkę autorstwa Jakuba Hajdy. Niestety przed przerwą po dośrodkowaniu i braku krycia straciliśmy bramkę do szatni. W drugiej części spotkania obie drużyny miały swoje dobre i słabe momenty w grze. Niestety po końcowym gwizdku to goście mogli się cieszyć z 3 punktów.