Skip to main content

Piłka nożna jest Twoją pasją? Zostań trenerem w ZSMS Unia Tarnów i spraw aby pasja stała się również częścią Twojego zawodowego życia.  

Jesteśmy Akademią certyfikowaną Złota Gwiazdką PZPN, która realizuje autorski program szkolenia. Sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie, podnosząc sobie poprzeczkę. Tylko w ostatnich miesiącach przyjęliśmy do pracy kolejne osoby, zatrudniliśmy między innymi pełnoetatowego fizjoterapeutę i trenera przygotowania motorycznego do dyspozycji dla trenerów i zawodników akademii.  Poszukujemy trenerów nastawionych na związanie się z piłką nożną zawodowo, wierzymy bowiem, iż rozwijanie swojej pasji w oparciu o korzyści finansowe daje najlepsze efekty. 

ZSMS Unia Tarnów to idealne miejsce, by rozpocząć profesjonalną karierę trenerską, najlepsze środowisko do rozwoju, realizacji planów i celów zawodowych dla trenerów, a także możliwość udziału w wychowywaniu i kształtowaniu kolejnych pokoleń zawodników. Nastawiamy się na ścieżkę rozwoju młodych piłkarzy pod kątem szybkiej adaptacji w piłce seniorskiej czego efektem mają być transfery krajowe i międzynarodowe. 

Pracujemy z pełnym planowaniem na konspektach, makro i mikrocyklach. Do Twoich zadań będzie należeć między innymi analizowanie zawodników, praca przy użyciu danych z kamizelek GPS, czy realizacja specyficznych, nastawionych na rozwój indywidualny założeń akademii w jednostkach meczowych. Pracujemy w motywującym i energicznym zespole, kontrolujemy proces szkoleniowy zarówno wewnętrznie (koordynatorzy) jak i zewnętrznie (kontrole PZPN). W naszym zespole nie ma “ciśnienia na wynik”, ale będziesz musiał dbać o to, aby wynikiem Twojej pracy był ciągły rozwój podopiecznych.

WYMAGANIA :

  • licencja trenerska UEFA B lub wyższa
  • studia w kierunku wychowanie fizyczne lub przygotowanie pedagogiczne
  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY :

  • umowa o pracę
  • poziom wynagrodzenia w zakresie 4000 – 10000 pln
  • premie motywacyjne
  • zdobycie nauczycielskich awansów zawodowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
akademia@zksuniatarnow.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Wyboru dokonamy na podstawie przesłanego CV.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem