Skip to main content

W ramach 16. kolejki ligi okręgowej, Unia Tarnów zmierzyła się z Polanem Żabno, zajmującym trzecie miejsce w tabeli. Unia natomiast posiadając sporą zaliczkę punktową przystępowała do starcia w roli lidera.

Jaskółki wyszły na boisko z dużą determinacją i zdobyły pierwszą bramkę już w 2. minucie meczu,a strzelcem bramki był Padło.. Polan Żabno jednak nie poddało się i udało im się doprowadzić do wyrównania w 28. minucie.
Od tego momentu gra była bardzo wyrównana, a kibice oglądali emocjonujące widowisko. Ostatecznie, zwycięską bramkę zdobył Bednarek w 90. minucie, co pozwoliło Unii na umocnienie pierwszej pozycji w tabeli. Drużyna Jaskółek w pełni zasłużyła na zwycięstwo, ponieważ grała z dużą pasją i determinacją, pokazując swoje umiejętności.
Polan Żabno natomiast, mimo że pokazało swoją siłę, nie zdołało pokonać Jaskółek i spadło na czwarte miejsce w tabeli. W podsumowaniu należy podkreślić, że ZKS Unia II Tarnów to drużyna, która pokazała swoją klasę i umiejętności, co pozwoliło jej pokonać trudnego rywala. Kibice Jaskółek mogą być zadowoleni z bardzo dobrej gry swojej drużyny, która nadal utrzymuje się na pozycji lidera w tabeli i walczy o kolejne zwycięstwa w kolejnych meczach ligowych.

 

Na kanale YT naszego rywala można obejrzeć zapis video z tego spotkania. Zostawiamy tutaj link 😉

Sprawdź jak poradziły sobie nasze drużyny młodzieżowe:

U-9 
U-15
U-17

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem