Skip to main content

Wczoraj zakończyliśmy coroczną akcję „Paczka Pełna dobroci”. To już ostatnia akcja charytatywna w tym roku kalendarzowym!

Przez dwa tygodnie Nasi uczniowie, rodzice, dobre Elfy tej szkoły i Salonu Fryzjerskiego „U Beaty i Kasi” zbierali artykuły żywnościowe oraz słodycze dla samotnych, starszych osób z Tarnowa. Równolegle zbiórkę prowadziła Służba Więzienna i Zakład Karny w Tarnowie.
Nasi uczniowie samodzielnie przygotowali świąteczne stroiki, a Pani Magdalena Mierzwa przepiękne, ręcznie robione kartki świąteczne.

Szkolny Wolontariat z pomocnikami i przedstawicielami Zakładu Karnego spotkali się na Arenie Jaskółka przed 13:00. Rozdzielili kategoriami wszystkie dary i po zakończonym turnieju Mikołajkowym młodzi zawodnicy pomogli spakować prezenty dla potrzebujących seniorów. O godzinie 14:00 Konwój Prezentowy wyruszył w miasto z Paczkami Pełnymi Dobroci. Odwiedziliśmy wszystkie osoby, które na Nas czekały tego dnia.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, współpracę i piękne dary (nie tylko żywnościowe). Cieszymy się, że Zakład Karny w Tarnowie rokrocznie dołącza do Naszej akcji. Dziękujemy również Pani Marcie Malec-Lech za kalendarze i  prezenty dla seniorów przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.