Skip to main content
Z ŻYCIA SZKOŁY

OWOCNA I TURA TESTÓW SPORTOWYCH DO SMS

Za nami owocna I tura testów piłkarskich do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Unii Tarnów.

W piątkowe popołudnie odbyły się testy sprawnościowe młodych adeptów piłki nożnej, którzy swoją karierę sportową pragną kontynuować w Szkole Mistrzostwa Sportowego Unii Tarnów. Rekordowa frekwencja, pełna mobilizacja młodych piłkarzy i wiele emocji towarzyszyło uczestnikom I terminu testów piłkarskich odbywających się w ramach naboru do SMS Tarnów.

Zachęcamy do oglądnięcia galerii zdjęć z wydarzenia.

Bardzo cieszę się że tak liczna grupa zawodników wzięła udział w testach piłkarskich w I terminie. 35 zawodników z całej małopolski postanowiło sprawdzić swoje umiejętności i powalczyć o 24 miejsca w 1 klasie Liceum SMS Unia Tarnów.

Bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość patrząc na umiejętności zaprezentowane przez kandydatów do naszej szkoły.  Same testy były dobrane w odpowiedni sposób tak, aby pokazały nam jak najwięcej walorów każdego z kandydatów w aspekcie, motorycznym, technicznym jak również szeroko pojętego rozumienia gry.

Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim trenerom za pomoc w sprawnej organizacji i pomoc w ocenie potencjału poszczególnych kandydatów.

Chciałbym również zaprosić na II turę testów która odbędzie się pod koniec lipca.
Warto spróbować swoich sił i wziąć udział w silnym projekcie, który pozwoli młodym zawodnikom na rozwój i prowadzenie swojej ścieżki piłkarskiej dwutorowo dbając o dobry poziom edukacji jak również podnoszenie umiejętności piłkarskich – zakończył Radosław Jacek.

Testy sportowe do szkoły mistrzostwa sportowego zks unia tarnówTesty sportowe do szkoły mistrzostwa sportowego zks unia tarnówTesty sportowe do szkoły mistrzostwa sportowego zks unia tarnów