Skip to main content

W dniach 23-28 styczeń 2021 pierwsza drużyna trampkarzy przebywała na obozie sportowym w Nowinach – Sitkówce niedaleko Kielc. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej ZKS UNIA Tarnów z roczników 2006,2007,2008 mając do dyspozycji bardzo dobrze przygotowany obiekt OSiR w Nowinach w skład którego wchodzi boisko z sztuczna nawierzchnią , hala sportowa , siłownia , Aquapark mogli doskonalić się w aspektach piłkarskich, motorycznych jak i w odpowiedni sposób regenerować się.


” Cieszę się , że udało nam się wyjechać na obóz w dobie pandemii. Stworzone warunki w Nowinach nie tylko pozwoliły nam trenować na zwiększonych obciążeniach w świetnych warunkach ale również na najwyższych standardach bezpieczeństwa. Mając do dyspozycji obiekty sportowe trenowaliśmy 2-3 razy dziennie , nie tylko w formie treningu piłkarskiego, ale również kształtowaliśmy zdolności motoryczne , mentalne – nie zapominając o regeneracji. Obóz to także doskonały czas na budowanie relacji , ducha drużyny – rozmowy indywidualne z chłopakami. Wykonana praca przez zawodników była ogromna i za to należą się im duże słowa uznania zwłaszcza ,że wykonywali ją z uśmiechem na twarzy. Wracają do Tarnowa lepsi zawodnicy . Teraz przed nami kolejne wyzwanie – połączenie nauki zdalnej z trybem treningowym by proces przygotowania zawodników do lig był nie zachwiany. Jestem pewien , że sobie poradzimy.” Paweł Węgrzyn.

Warto dodać , że podczas obozu sportowego w Nowinach pierwsza drużyna trampkarzy rozegrała trzy mecze kontrolne mierząc się kolejno :
– ZKS UNIA TARNÓW 2006
– Pogoń Staszów C1
– Juventa Starachowice C1.

Bramki w tych spotkaniach strzelali:
Olivier Trancygier
Maksymilian Stelmach
Filip Padło
Jakub Kowal
Jan Owsianko