Skip to main content

Ubiegły tydzień obfitował w wiele wspaniałych wydarzeń oraz w fantastyczną integrację Naszych uczniów i wychowawców.

Jak Nasi piłkarze obchodzili Mikołajki Klasowe? Już spieszymy z odpowiedzią!

W poniedziałek dn. 04.12. zaskoczył Nas atak zimy, ale uczniowie klasy 4A LO się nie poddali. Żwawo ruszyli do centrum miasta przedzierając się przez zaspy. Najpierw musieli odbudować zasoby energii, więc udali się na pizzę ze swoją wychowawczynią Panią Justyną Głodek. Kolejnym punktem programu była wizyta w SpeedRace i jazda gokartami. Panowie poćwiczyli swoje umiejętności, które niedawno zdobyli podczas kursów nauki jazdy. To była świetna i zdrowa rywalizacja!

We wtorek dn. 05.12. klasy 5a, 6a, 7a SP udały się do kina ze swoimi opiekunami. Specjalnie dla nich wyświetlono seans filmu „Wonka”, którego inspiracją jest niezwykły bohater „Charliego i Fabryki Czekolady”. Natomiast klasa Pani Dominiki Głowackiej-Lorens udała się na kręgle i pizzę. Dla chłopców z 1A była to fantastyczna integracja.

W czwartek klasa 4a z Panem Lechosławem Glapińskiem udała się na kręgle. Taki sam sposób spędzania dnia wybrała klasa 3A LO z Panią Agatą Kozioł. Obie grupy testowały różne techniki toczenia kul.

Pozostałe klasy wybrały tradycyjne formy spędzania Mikołajek, czyli wzajemne wręczanie sobie prezentów.

Świetna zabawa i wspólnie spędzony czas dla wszystkich Naszych uczniów jest na wagę złota i jeśli tylko nadarza się okazja to z tego korzystają:)