Skip to main content

W sobotę w Siemianowicach Śląskich odbył się III etap eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U-17.

Nasz zespół rywalizował z zespołami z województwa Śląskiego . Po wyrównanym turnieju nasi licealiści zajęli 3 miejsce, które niestety eliminuje ich na ostatniej prostej z udziału w mistrzostwach Polski, które odbędą się w Chorzowie. Od drugiego miejsca, premiowanego awansem do Mistrzostw Polski, młode Jaskółki dzieliła jedna bramka.

Trener powiedział: Często w tego typu turniejach decydują niuanse i tak było tym razem. Szkoda mi zawodników, którzy swoją postawą zasłużyli na awans do turnieju finałowego MMP w futsalu U-17. Niestety brak awansu jedną bramką musi boleć, ale ta przygoda na pewno zaprocentuje w kolejnych etapach piłkarskich naszych zawodników. Kończymy fajną odskocznie od piłki trawiastej i już koncentrujemy się nad kolejnymi celami jakie stawiamy sobie na rundę wiosenna.

Skład
K. Pacura, S. Wójcik
B. Szarek, D. Poliszak, D. Dudra, M. Gawelczyk, J. Bednarek, K. Banek, A. Klepacki, I. Farbaniec, Ł. Ludwin, K. Kieroński

Wyniki.
m p b
1. FC Silesia BOX Siemianowice Śl 2 3 5-4
2. Piast Gliwice 2 3 2-2
3. ZKS Unia Tarnów 2 3 3-4
4. AZS UŚ Katowice

Terminarz/wyniki
10:00 FC Silesia BOX Siemianowice Śl 4-2 ZKS Unia Tarnów
11:30 ZKS Unia Tarnów 1-2 FC Silesia BOX Siemianowice Śl
13:45 ZKS Unia Tarnów 1-0 Piast Gliwice