Skip to main content

W Szkole Mistrzostwa Sportowego w Tarnowie został  przeprowadzony konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II z okazji 100 – rocznicy urodzin. Głównym celem konkursu wiedzy był przybliżenie i pogłębienie wiedzy uczniów o  życiu św. Jana Pawła II.

Konkurs wiedzy skierowany był do uczniów klas IV-VII  Konkurs odbył się w formie quizu. Na platformie Kahoot zostały opracowane 44 pytania dotyczących  św. Jana Pawła II. Liczyła się poprawność udzielonych odpowiedzi. W quizie zamieszczone były pytania powiązane z materiałem udostępnionym  wcześniej do zapoznania się oraz z krótkimi filmami umieszczonymi w quizie. Do konkursu zgłosiło się 30 uczniów. Aby wyłonić zwycięzców odbyła się dogrywka . Zwycięzcami okazali się uczniowie:

I miejsce: Jakub Kowal klasa 5a

II miejsce uplasowały się ex aequo dwie osoby:

  • Bartek Szarek  klasa 7
  • Kacper Mleczko  klasa 5a

III miejsce: Miłosz Różycki  klasa 7

Poza głównymi narodami każda uczeń  biorący udział otrzymał  15 punktów za udział w konkursie oraz 15 punktów za działania na rzecz Szkoły. Wszyscy, którzy otrzymali wynik w quizie powyżej 65% i powyżej otrzymają ocenę cząstkową bardzo dobry, a osoby 80% i powyżej ocenę cząstkową celujący

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i uczestniczenie,  a zwycięzcom GRATULUJEMY.

Agata Polek