Skip to main content

We sobotnie popołudnie w budynku naszej szkoły odbył się kiermasz charytatywny. Wydarzenie zorganizowała Rada Rodziców ZSMS ZKS Unia Tarnów w celu  zebrania środków finansowych na leczenie 3,5 letniej Marysi Mosoń, u której zdiagnozowano raka mózgu. Ta mała bohaterka każdego dnia dzielnie walczy o powrót do zdrowia. Nadzieją jest kosztowne leczenie w klinice w Niemczech.

Rodzice uczniów naszej szkoły, z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Beatą Janowską- Ptasznik przygotowali atrakcyjny kiermasz charytatywny. Dla dużych i małych uczestników wydarzenia zorganizowano wiele atrakcji.

Dziękujemy sponsorom i darczyńcom, którzy oddali swój czas, by uświetnić kiermasz i przybliżyć czas leczenia za granicą. Za gorące serca dziękujemy: Pani Małgorzacie Boruch nauczycielce śpiewu i kierowniczce artystycznej Studia Wokalnego Pałacu Młodzieży, uzdolnionym artystom-dzieciom z koła wokalnego, pięknie śpiewającej Llhi Los z Ukrainy, animatorowi Panu Łukaszowi Koszykowi, Pani Monice Komorowskiej tancerce ze Studia Bailla, grupie Al, Stars z Cheerleaders Akademy, Panu Sławomirowi Schabowi za dmuchaną zjeżdżalnię, Pani Nikoli Kudron za malowanie twarzy. Dziękujemy także rodzicom ZSMS Unia Tarnów za przygotowany kiermasz różności i pyszności.

Uzyskany dochód w wysokości  3453 zł został przekazany na leczenie Marysi.

Kochana Marysiu, społeczność szkolna ZSMS ZKS Unia Tarnów ofiaruje Ci także duchowe wsparcie.

Jesteś w naszych sercach i myślach!