Skip to main content

Chłopcy z rocznika 2011 wrócili w tym tygodniu do treningów. Po treningach w poniedziałek, wtorek oraz środę, rozegrali jeszcze w czwartek i sobotę dwie gry kontrolne. Cieszy fakt, że mimo opadów śniegu i niskiej temperatury przez cały tydzień frekwencja była bardzo wysoka, ponieważ na grze z LUKS Skrzyszów pojawiło się 18 zawodników, natomiast w sparingu z Puszczą w Niepołomicach, zagrało 16 chłopców.

Cieszy dobra dyspozycja drużyny oraz wiele pięknych bramek i asyst. Dziękujemy za grę LUKS Skrzyszów oraz Puszczy Niepołomice i czekamy już na kolejne spotkania!

W obu meczach zagrali: Michałek Miłosz, Kolak Jakub, Grzenia Filip, Ostręga Adrian, Rybski Karol, Trancygier Ksawery, Rzepka Filip, Tylko Jan, Fasula Nataniel, Szlachta Kornel, Michalski Eryk, Jarosz Mikołaj, Jadach Kasjan, Augustyn Jakub, Warchałowski Jakub, Kaim Jakub, Jewulski Igor, Ciochoń Piotr, Wasa Ignacy

Bramki:
Rzepka Filip x4, Grzenia Filip x3, Rybski Karol x3, Trancygier Ksawery x2, Ciochoń Piotr x2,
Augustyn Jakub x2, Kolak Jakub x1, Wasa Ignacy x1, Warchałowski Jakub x1.

Trener Sebastian Greń: ,,Razem z trenerem Marcinem Zającem, jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji i pracy chłopców w tym tygodniu. Nie przestraszyli się oni śniegu i niskiej temperatury, choć trzeba zaznaczyć, że mają oni możliwość brać udział łącznie w pięciu jednostkach treningowych w każdym tygodniu i regularnie przychodzi około 20 zawodników, co pokazuje, że chcą się rozwijać, a także dobrze bawić. Pojawiają się także nowi chłopcy, którzy bardzo dobrze odnaleźli się w zespole. W meczu z Puszczą Niepołomice, rozegranym na dwa składy, każdy miał okazję zagrać w dużym wymiarze czasu, a składne akcje i piękne bramki sprawiły ,,młodym jaskółkom” wiele radości. ”